Pustynie, czyli miejsca poza czasem – audycja u Kasi Stoparczyk

Tym razem w audycji „Zagadkowa Niedziela” prowadzonej przez Kasię Stoparczyk opowiadałam o pustyniach. A mogę o nich mówić bez końca, bo to fascynujące miejsca!

Na pustyni człowiek czuje swą kruchość wobec odwieczności.

Na pustyni człowiek czuje swą kruchość wobec odwieczności.

Było zatem o najpiękniejszej pustyni Namibii i ogromnej Saharze, o karawanach wielbłądów i Tuaregach, o tropieniu zwierzaków (za każdym razem gdy jadę na Living Desert Tour odkrywam coś nowego!). Wyruszyliśmy też na pustynie Arizony, by spotkać Strusia Pędziwiatra (istnieje naprawdę, choć w rzeczywistości nazywa się kukawka kalifornijska, pokusiłam się nawet o naśladowanie jej odgłosu!) oraz mysz w wilczej skórze (czyli pasikoniszkę, choć nie jestem pewna czy udało mi się dobrze naśladować jej wycie…).

Tuaregowie - błękitni ludzie Sahary...

Tuaregowie – błękitni ludzie Sahary…

Kasia Stoparczyk jak zawsze potrafi zaczarować słuchaczki i słuchaczy muzyką i swym głosem – zatem powstała piękna audycja. I niby dla dzieci, ale dorosłym też się spodoba. Przekonajcie się sami i posłuchajcie audycji TUTAJ.
Zajrzyj do wpisu o audycji AfrykAnka w „Zagadkowej Niedzieli”. Więcej audycji ze mną oraz artykułów znajdziesz w dziale Anka / Media.

A tu jest link do nowego świetnego projektu Kasi Stoparczyk „Dajcie nam głos” – kliknij i posłuchaj:

Kliknij i posłuchaj


(c) AfrykAnka.pl

Podoba Ci się ten wpis?
Będzie mi miło jeżeli postawisz mi kawę. Serdecznie dziękuję!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może Cię zainteresuje...

Zostaw komentarz