„Namibia. Przez pustynię i busz” 2 wydanie książki (rozszerzone!)

Mamy to! Drugie wydanie książki „Namibia. Przez pustynię i busz” już jest wydrukowane! Poszliśmy na całość, bo sporo dodaliśmy i wyszło nam 408 stron i ponad 500 pięknych zdjęć 🙂

W środku znajdziecie trochę nowych rzeczy:

  • 3 dodatkowe rozdziały: o łuskowcach i ich ratowaniu, o świetnych miejscach w okolicy Henties Bay i o lotniczym safari
  • Zarys historii kraju (nie tylko wojny, ale też historie przyrodnicze i kulturowe)
  • Namibia w pigułce (czyli garść podstawowych faktów)
  • Dodatkowe informacje w atlasie roślin i zwierząt (przy roślinach dodaliśmy rozkładówkę!)

Książkę kupicie (z autografem!) w naszym sklepie Namib.pl.
Aby zaś od razu było wiadomo, że to drugie wydanie dodaliśmy na okładce kilka miniatur zdjęciowych.

Namibia Przez pustynię i busz - 2 wydanie!

Namibia Przez pustynię i busz – 2 wydanie!

Uf! Praca była mordercza, ale myślę, że efekt wam się spodoba. Najtrudniejsze było powstrzymać się przed kolejnymi wymianami zdjęć. Bo czasem mieliśmy faktycznie lepsze, ale czasem było to przysłowiowe „gonienie króliczka” – wydrukowane zdjęcie się nam opatrzyło więc chciało się dać coś nowego. Ale tak można bawić się w nieskończoność…

Na szczęście kiedyś trzeba powiedzieć sobie STOP, wysłać książkę do drukarni i od tej pory zaczyna ona własne życie. Za każdym razem jest to dla mnie wzruszający moment: trochę jakbym puszczała w świat własne dziecko…

Jest to publikacja:

  • doskonała na prezent (także dla siebie!),
  • inspirująca jako przewodnik
  • pozwalająca wejść w środek opisywanych historii i lepiej je zrozumieć

Szukasz pięknej, mądrej i inspirującej książki z Afryki? „Namibia. Przez pustynię i busz” jest doskonałym wyborem! Kupując ją wspierasz prowadzenie mego bloga AfrykAnka oraz naszego portalu o Namibii TravelNamibia.pl

Zobacz podróże tej książki po Namibii. Bardzo się miejscowym spodobała!
Książka otrzymała wyróżnienie Magellana i bardzo pozytywne opinie czytelników:

Przeniosłam się z powrotem do Namibii, teleportacja jednak istnieje 😉
Piękne zdjęcia, zaraz zabieram się za czytanie!
Asia

Drodzy Autorzy!
Wczoraj dostałem do rąk Waszą nową książkę „Namibia”. Powiem krótko, jest świetna! Pięknie wydana, wspaniałe zdjęcia i jest …gruba! 🙂 Cudownie! Gratuluję Wam z całego serca. Na najbliższe tygodnie to będzie mój No. 1!!!
Pozdrawiam,
Bogdan

Książka dotarła i do Holandii, jest fenomenalna a zdjęcia że tak powiem młodzieżowym slangiem ,,wymiatają!” Przepiękne…
Basia

Książka wyszła przepięknie, naprawdę jedna z ładniej wydanych jakie mam. W zasadzie jak popatrzeć na te o Afryce które mam-  NAJ jest właśnie ta 🙂 Gratulacje !
Magda

#cojaczytam
„Namibia” Ani i Krzyśka Kobusów to jedna z moich ukochanych książek, takich, które znalazły się na mojej najbardziej osobistej liście książkowych skarbów wszechczasów, książek, które są nie tylko świetną lekturą, ale też wyjątkowym przeżyciem.
Dla mnie ta książka to coś więcej niż fascynująca opowieść o miejscach i ludziach. To doświadczenie intensywnego apetytu na świat, pobudka dla ciekawości, którą każdy ma jako dziecko, a która potem się jakoś przykurzą dorosłą codziennością. Czytam „Namibię” i czuję się, jakbym znalazła dawno zapomnianą szklaną kulę, która fascynowała mnie i pobudzała moją wyobraźnię, gdy byłam dzieckiem. Przecieram ją i znów dostrzegam w jej wnętrzu nieskończone magiczne światy. To jest właśnie ta ciekawość, ten apetyt na świat. To we mnie budzi „Namibia”.
Właśnie dostałam drugie wydanie „Namibii”, bogatsze od pierwszego o kolejne opowieści i zdjęcia. Opowieści o podróżowaniu, jakie kocham najbardziej – podróżowaniu, które polega na zanurzaniu się w świecie z ciekawością i entuzjazmem dziecka, na doświadczaniu miejsc z nieustającym zadziwieniem, z ciągłym apetytem na jeszcze – jeszcze zajrzyjmy tu, jeszcze zobaczmy to. Podróżowaniu nie tylko, żeby zobaczyć, ale żeby zrozumieć, poznać, dociec, docenić.
Anna Olej-Kobus ma talent wynajdywania fascynujących faktów i historii, dostrzegania szczegółów i powiązań, pytania „dlaczego?”, „jak?” i znajdowania odpowiedzi. A sposób, w jaki to wszystko opisuje to mistrzostwo opowieści. Razem z Krzysztofem uzupełniają je niesamowitymi zdjęciami – mają jakiś niezwykły instynkt kierowania obiektywu we właściwym kierunku i w odpowiednim ułamku sekundy.
Jeśli kiedyś pojadę do Namibii, chcę jej doświadczać właśnie tak, jak o niej opowiada Ania i jak ją fotografuje razem z Krzyśkiem. Właściwie dokądkolwiek będę podróżować, chcę te podróże tak właśnie przeżywać.
Kto ma ochotę na tę ucztę podróży, opowieści, zdjęć, przeżyć niech zajrzy na travelnamibia.pl – tam można kupić książkę.
Elżbieta Manthey, portal Juniorowo

Więcej opinii i recenzji w mediach o książce na portalu TravelNamibia.pl

Patronami medialnymi wydania są:

juniorowo

travelphoto

Jest już ebook – Namibia. Poradnik Self-drive” dostępny w sklepie internetowym: www.NAMIB.pl


(c) AfrykAnka.pl

Podoba Ci się ten wpis?
Będzie mi miło jeżeli postawisz mi kawę. Serdecznie dziękuję!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może Cię zainteresuje...

Zostaw komentarz