„USA. Droga 66 i Dziki Zachód” – nasza nowa książka

Tworzenie książki to proces podobny do wychowywania dziecka. Najpierw człowiek się o nie troszczy, a potem wypuszcza w świat. Od napisania pierwszych zdań do wydrukowania ich w książce mija zawsze sporo czasu.

I oto wreszcie jest. Nasza nowa książka to 320 stron, ponad 400 zdjęć, masa wspomnień i opowieści. Starałam się przekazać wam te historie tak, jak je zapamiętałam, tak, by oddać klimat niezwykłych miejsc jakie odwiedziliśmy. Niektóre z nich w innych książkach o Route 66 tylko się przemknęły na marginesie, ja chciałam wam o nich opowiedzieć trochę więcej. Dlatego swój rozdział dostały Foo Dogs, Burma Shave, Two Guns oraz kilka innych.

Ta publikacja jest gotową ściągawka pomocną w zaplanowaniu własnej podróży! Na początku znajdziecie mapę, która pokazuje naszą trasę oraz gdzie znajdziecie opisywane atrakcje.

Nowa książka: „USA. Droga 66 i Dziki Zachód”

Jadąc przez Stany wiedzieliśmy, że chcemy tę podróż opisać, aby na własnym przykładzie pokazać ile niesamowitych miejsc i opowieści poznaliśmy podczas jednej wyprawy. Każde zdjęcie w tej książce zostało zrobione w czasie tego jednego wyjazdu.

Podróż to spotkania i poznawnaie nowych historii!

Podróż to spotkania i poznawanie nowych historii!

Są też piękne ujęcia z drona!

Są też piękne ujęcia z drona!

O ile do Namibii powracam regularnie i mamy stamtąd ogromne archiwum, o tyle w każdym z miejsc byliśmy raz (czasem wracając po południu lub następnego dnia), a zatem pokazujemy to co widzieliśmy i tak jak to przeżyliśmy. Naszym sprzymierzeńcem była pogoda, bo w kwietniu jest chimeryczna. Co gwarantuje piękne chmury a czasem nawet burze, za to światło do zdjęć jest bajeczne!

Każdy rozdział jest bogato ilustrowany.

Każdy rozdział jest bogato ilustrowany.

Droga 66 i krajobrazy Zachodnich Stanów są warte trudu dotarcia tutaj. I co ciekawe, podróż przez Stany dla każdego jest inna – bo nawet jadąc tą samą drogą, każdy znajduje swoje przeżycia. Może właśnie dlatego nigdy się to ludziom nie znudzi?

Mam nadzieję, że dzięki tej książce odkryjecie kilka miejsc, które zainspirują was do marzeń i waszych podróży. A tym z was, którzy kiedyś przemierzali Stany, przywołają piękne wspomnienia. Migawki z naszej podróży są na PlanecieKobusow.pl a podsumowanie kosztu naszego wyjazdu jest TUTAJ. A tu filmik o książce:

Winslow, Arizona. Przy największym logo Route 66.

Winslow, Arizona. Przy największym logo Route 66.

Poranek w Monument Valley.

Poranek w Monument Valley.

Jestem opowiadaczką historii.
Oto moja opowieść o pewnej drodze, spotkanych na niej ludziach i miejscach, które zapadły mi w serce.

Książkę z autografem kupisz w naszym sklepie NAMIB.pl

Nasza nowa książka - do kupienia w sklepie Namib.pl

Nasza nowa książka – do kupienia w sklepie Namib.pl

Patronami medialnymi książki są:

juniorowo

travelphoto


(c) AfrykAnka.pl

Może Cię zainteresuje...

Zostaw komentarz