„USA. Droga 66 i Dziki Zachód” – nasza nowa książka

Tworzenie książki to proces podobny do wychowywania dziecka. Najpierw człowiek się o nie troszczy, a potem wypuszcza w świat. Od napisania pierwszych zdań do wydrukowania ich w książce mija zawsze sporo czasu.

I oto wreszcie jest. Nasza nowa książka to 320 stron, ponad 400 zdjęć, masa wspomnień i opowieści. Starałam się przekazać wam te historie tak, jak je zapamiętałam, tak, by oddać klimat niezwykłych miejsc jakie odwiedziliśmy. Niektóre z nich w innych książkach o Route 66 tylko się przemknęły na marginesie, ja chciałam wam o nich opowiedzieć trochę więcej. Dlatego swój rozdział dostały Foo Dogs, Burma Shave, Two Guns oraz kilka innych.

Ta publikacja jest gotową ściągawka pomocną w zaplanowaniu własnej podróży! Na początku znajdziecie mapę, która pokazuje naszą trasę oraz gdzie znajdziecie opisywane atrakcje.

Mapa stworzona specjalnie dla tej książki.

Mapa stworzona specjalnie dla tej książki.

Nowa książka: „USA. Droga 66 i Dziki Zachód”

Jadąc przez Stany wiedzieliśmy, że chcemy tę podróż opisać, aby na własnym przykładzie pokazać ile niesamowitych miejsc i opowieści poznaliśmy podczas jednej wyprawy. Każde zdjęcie w tej książce zostało zrobione w czasie tego jednego wyjazdu.

Podróż to spotkania i poznawnaie nowych historii!

Podróż to spotkania i poznawanie nowych historii!

Są też piękne ujęcia z drona!

Są też piękne ujęcia z drona!

O ile do Namibii powracam regularnie i mamy stamtąd ogromne archiwum, o tyle w każdym z miejsc byliśmy raz (czasem wracając po południu lub następnego dnia), a zatem pokazujemy to co widzieliśmy i tak jak to przeżyliśmy. Naszym sprzymierzeńcem była pogoda, bo w kwietniu jest chimeryczna. Co gwarantuje piękne chmury a czasem nawet burze, za to światło do zdjęć jest bajeczne!

Każdy rozdział jest bogato ilustrowany.

Każdy rozdział jest bogato ilustrowany.

Droga 66 i krajobrazy Zachodnich Stanów są warte trudu dotarcia tutaj. I co ciekawe, podróż przez Stany dla każdego jest inna – bo nawet jadąc tą samą drogą, każdy znajduje swoje przeżycia. Może właśnie dlatego nigdy się to ludziom nie znudzi?

Posłuchaj audycji „Każdy ma swoją Drogę Matkę” gdzie w Stacja USA mówimy o Route 66 i jej niezwykłych miejscach – kliknij TUTAJ.

Mam nadzieję, że dzięki tej książce odkryjecie kilka miejsc, które zainspirują was do marzeń i waszych podróży. A tym z was, którzy kiedyś przemierzali Stany, przywołają piękne wspomnienia. Migawki z naszej podróży są na PlanecieKobusow.pl a podsumowanie kosztu naszego wyjazdu jest TUTAJ. A tu filmik o książce:

Winslow, Arizona. Przy największym logo Route 66.

Winslow, Arizona. Przy największym logo Route 66.

Poranek w Monument Valley.

Poranek w Monument Valley.

Jestem opowiadaczką historii.
Oto moja opowieść o pewnej drodze, spotkanych na niej ludziach i miejscach, które zapadły mi w serce.
Tu znajdziesz wpis o naszych ulubionych biwakach w USA a tu zestawienie kosztów naszego wyjazdu.

Książkę z autografem kupisz w naszym sklepie NAMIB.pl

Nasza nowa książka - do kupienia w sklepie Namib.pl

Nasza nowa książka – do kupienia w sklepie Namib.pl

Patronami medialnymi książki są:

juniorowo

travelphoto


(c) AfrykAnka.pl

Podoba Ci się ten wpis?
Będzie mi miło jeżeli postawisz mi kawę. Serdecznie dziękuję!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może Cię zainteresuje...

Zostaw komentarz