Moja książka o Namibii – opinie czytelników

"Namibia. Przez pustynię i busz"

Piszę książki, bo chcę podzielić się opowieściami. „Namibia. Przez pustynię i busz” powstała aby pokazać niezwykłość i różnorodność tego kraju. Wydaliśmy ją sami, bo nie chciałam kompromisów. To miała być piękna książka i… udało się!

Teraz możecie kupić drugie wydanie (poszerzone, choć życie dopisało nieoczekiwane epilogi), czym różni się od pierwszego piszę TUTAJ.

Ta książka jest nieustająco zamawiana (z dedykacją!), inspirując do marzeń i ich realizacji. Ostrzegam: czytacie na własne ryzyko! Mi kiedyś slajdy z Namibii odmieniły życie, kto wie, gdzie doprowadzi was ta lektura…

Jak to było? Nie czytasz, nie idę z tobą na pustynię ;)

Jak to było? Nie czytasz, nie idę z tobą na pustynię 😉

A oto co o książce piszą do mnie jej czytelnicy:

Dziś przeczytałem książkę. Doskonałe kompendium wiedzy, bardzo przydatne informacje. Książka napisana z pasją. Za tydzień lecimy, podbiłem emocje i zbudowałem silne morale.
Radosław

Książka się bardzo dobrze czyta, zdjęcia są śliczne. Warto kupić nawet jeśli nie wybieracie się do Namibii ale z drugiej strony jak kupicie tą książkę to zapragniecie pojechać do Namibii. Co tu zrobić… 😉
Katarzyna

Właśnie wróciliśmy z cudownej, magicznej, niezapomnianej podróży do Namibii. Szczególnie dziękujemy Państwu Ani i Krzysztofowi Kobusom. To dzięki Waszej „Namibia, Przez pustynię i busz” oraz setkom innych przewodników i poradników udało nam się zorganizować coś tak pięknego, to dzięki Wam spotkaliśmy na naszej drodze przez Namibię Jurka Mazgaja, panią kapitan Carol-Ann, Johna, przewodnika z plemienia Himba, Tolliego na farmie gepardów. Dziękujemy!

Bernardetta

Mnie ta książka wiodła przez Namibię, przez 3 miesiące…
Monika

Książka fantastyczna!
Joasia

W słynnej Deadvlei na pustyni Namib.

W słynnej Deadvlei na pustyni Namib.

Bardzo polecam, nie będąc tam a jakbym byłam!  Nie można przerwać czytania nawet na moment.
Jolanta

Najpierw był pomysł na kolejną wyprawę, a potem od razu zakup tej książki. Świetne kompendium, ale i rozbudzacz pragnień. Ksiazka jest genialna!
Ola

Drodzy Autorzy! Wczoraj dostałem do rąk Waszą nową książkę „Namibia”. Powiem krótko, jest świetna! Pięknie wydana, wspaniałe zdjęcia i jest …gruba! 🙂 Cudownie! Gratuluję Wam z całego serca. Na najbliższe tygodnie to będzie mój No. 1!!!
Pozdrawiam,
Bogdan

Książka wspaniała. Gratulujemy. Miło powspominać sobie niezapomniane chwile w Namibii. Czekamy na następne Wasze projekty.
Pozdrawiamy
Grażyna i Jerzy

Z książką wśród uchatek.

Z książką wśród uchatek.

Wczoraj dotarła przesyłka 🙂 Cudna! Dzięki za dedykację.
Wszystkiego dobrego Wam życzę
Ola

Książka dotarła i do Holandii, jest fenomenalna a zdjęcia że tak powiem młodzieżowym slangiem  „wymiatają”! Przepiękne…
Basia

Dzisiaj dotarła do nas książka. Jest wspaniała. Dzięki. Gratuluje Wam bardzo i ciesze się Waszym sukcesem!
Łukasz

W książce "NAmibia. Przez pustynię i busz" pokazujemy też Zwrotnik Koziorożca!

W książce „NAmibia. Przez pustynię i busz” pokazujemy też Zwrotnik Koziorożca!

 

Książka wyszła przepięknie , naprawdę jedna z ładniej wydanych jakie mam. W zasadzie jak popatrzeć na te o Afryce które mam- NAJ jest właśnie ta. Gratulacje !
Magda

Przeniosłam się z powrotem do Namibii, teleportacja jednak istnieje 😉
Piękne zdjęcia, zaraz zabieram się za czytanie!
Asia

W wiosce kulturowej Damara :)

W wiosce kulturowej Damara 🙂

Super fajna książka Ekspresowa wysyłka 2 dni robocze Autorzy dedykują ja osobiście Książka przypomniała wspomnienia o urlopie w Namibii. Polecam ją wszystkim!
Jacek

Hej, książki właśnie dotarły:) Przepięknie wydane, super zdjęcia, za lekturę jeszcze się nie zabraliśmy. Dedykacje nie ustępują urodą.
Ogromnie dziękuję!
Robert

Pięknie wydana książka termin realizacji wysyłki błyskawiczny polecam w 100 % i jako podróżnik życzę jak największej sprzedaży i jeszcze wielu takich pięknych książek i oczywiście podróży!
Gerard

To książka o drogach i bezdrożach..

To książka o drogach i bezdrożach…

Dostałem książkę – ekstra życzenia dla mojej żony 🙂
Bardzo dziękuję i 3mam kciuki za sukces wydawnictwa!
Pozdrowienia,
Arek

Wczoraj przyszły!!! Już nie cieplutkie ale jeszcze pachnące drukarnią… Teraz znaleźć tylko czas na czytanie… Fajnie oglądać miejsca w których się było… fajnie oglądać te do których nie dotarliśmy…
Dziękujemy!

Jest też o znakach!

Jest też o znakach!

Droga Aniu!
Bardzo dziękujemy za ekspresowe dostarczenie książki o Namibii. Teraz ekspresowo czytamy, bo trochę waży i nie wiem, czy zabierzemy na wyprawę. Czyta się świetnie, a oglądając zdjęcia już zanurzam się w te czarowne, choć srogie rejony. Miło też spotkać na pierwszych kartach Waszej książki znajomego i sąsiada z osiedla, z Gdańska – Michała Kochańczyka, równie pięknie opowiadającego o świecie.
Pozdrawiamy serdecznie.
Ela i Łukasz

Książka jest pięknie wydana i interesująca. Szczególne dziękuję za piękną dedykację. Do Namibii wybieram się w czerwcu. Pozdrawiam serdecznie!
Jakasprzak

Już dawno otrzymałam książkę. Cały czas się nią „sycę” i wspominam naszą wyprawę do cudownej Namibii. Rzeczywiście jest mega wypasiona zdjęciowo i super, jak dla mnie, że są opisy ptaków, zwierząt i roślin. Zdjęcia są piękne, świetne ujęcia i kolory, i fajnie się czyta. Książka ma swój styl. Dzięki Tobie i Twojemu Mężowi wróciłam do wspomnieniami do cudownej Namibii.
Ściskam i pozdrawiam Hania

Dawno nie czytałem tak ciekawego przewodnika jak WASZ!!! MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!
Krzysztof

W wiosce San - z bohaterami i bohaterkami tej książki.

W wiosce San – z bohaterami i bohaterkami tej książki.

Byliśmy, zobaczyliśmy i…zostaliśmy pod wrażeniem. Przylatując z Johannesburga do Windhoeku zastanawialiśmy się, w jakie zadupie nas wywiało, a potem tylko zachwyt. Zaczynaliśmy tak , jak zaczyna się wasza książka. Pustynia Namib, gdzie na wydmy udałem się w sandałach, czego do dziś żałuję, Solitaire, gdzie w kultowej piekarni obsługiwał nas osobiście Percy McGregor, bo jeszcze żył.

 

A potem dalej przez pustynię, mijając Tropic of Capricorn w poszukiwaniu welwiczia do Swakopmund, Walvis Bay, Wybrzeże Szkieletowe, kolonie uchatek, a potem przez Himba do Parku Narodowego Etosha. W książce pięknie opisujecie klimaty Namibii, dla nas natomiast był to pierwszy etap, po którym byliśmy w Botswanie i na pograniczy Zimbabwe i Zambii nad Wodopadem Wiktorii.

 

Mam nadzieję, że do Namibii wrócimy jeszcze z Waszą książką pod pachą i pójdziemy tym tropem, jak kultowa suka Saba… No nie Saba nie miała iść tym tropem, to my na przekór.
Ala i Marek

O Solitarie też piszę!

O Solitarie też piszę!

„Namibia. Przez pustynię i busz”

W naszym sklepie NAMIB.pl kupice książkę z autografem.

  • 408 stron
  • ponad 500 zdjęć
  • doskonała edytorsko (świetny skład, papier i druk, szyta i klejona)
  • zaktualizowana dedykowana mapa
  • atlasy: zwierząt, ptaków, roślin
  • kody QR kierujące do naszych filmów z Namibii
  • wiele nowych rozkładówek ze zdjęciami!

Patroni wydania:

Tym samochodem jeździliśmy :D

Tym samochodem jeździliśmy 😀

Dla tych którzy chcą wynająć samochód:
Poradnik NAMIBIA SELF-DRIVE (ebook)
Do kupienia w naszym sklepie internetowym NAMIB.pl!


 

Podoba Ci się ten wpis?
Będzie mi miło jeżeli postawisz mi kawę. Serdecznie dziękuję!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może Cię zainteresuje...

Zostaw komentarz