Crazy Nauka i AfrykAnka czyli podcast o safari

A gdy się zejdą, raz i drugi Crazy Nauka i AfrykAnka, to się nie męczą wcale przez czas długi, tylko gadają i tworzą wspólnie podcast. Zapraszamy was do wysłuchania odcinka „Afryka i safari – to nie tak, jak myślisz„.

Kliknij i posłuchaj.

Kliknij i posłuchaj.

Nagraliśmy go tuż przed Świętami, byście mogli go posłuchać na przykład podczas sprzątania, albo gdy już skończycie biesiadować. Możecie go też wysłuchać jadąc rowerem (i spalając nabyte w Święta kalorie), albo na spacerze.

Cisza na planie! Nagranie!

Cisza na planie! Nagranie!

Ola i Piotr Stanisławscy są mi pokrewnymi duszami, bo to pasjonaci („Ludzie uszczęśliwieni opowiadaniem o nauce. Tego się chyba jeszcze nie leczy„), a do tego też są tłumaczami. Bowiem siedzą po uszy w naukowych tematach i tłumaczą je na zrozumiały język, pokazując, że nauka jest fascynująca, zaskakująca i zachwycająca.

Ola i Piotr regularnie pisują na social mediach np. FB.

Ola i Piotr regularnie pisują na social mediach np. FB.

Gdy dziecko utknie wam w szkole na jakimś temacie, są duże szanse, że u Oli i Piotra znajdziecie to świetnie wyjaśnione.

I jak przystało na ludzi pracowitych, prowadzą bloga CrazyNauka.pl, audycję w TOK FM (Homo Science, rozmawialiśmy tam o etyce na safari) są na social mediach, nagrywają podcasty (za które w 2023 r. dostali nagrodę Podcast Roku!), które znajdziecie na ich stronie TUTAJ oraz na Spotify.

Crazy Nauka jest na Spotify.

Crazy Nauka jest na Spotify.

Warto też suskrybować kanał Crazy Nauka na YouTube gdzie znajdziecie ich podcasty oraz filmy:

Crazy Nauka to też świetne filmy.

Crazy Nauka to też świetne filmy.

Słowem – jeśli jeszcze ich nie znacie – koniecznie zajrzyjcie na ich strony! A działania Oli i Piotra możecie wspierać przez Patronite.pl/crazynauka

Nasza ekipa w komplecie :)

Nasza ekipa w komplecie 🙂


(c) Anna Olej-Kobus | AfrykAnka.pl

Podoba Ci się ten wpis?
Będzie mi miło jeżeli postawisz mi kawę. Serdecznie dziękuję!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może Cię zainteresuje...

Zostaw komentarz