Safari nurkowe w Egipcie z AfrykAnką i Nautica

Fury Shoals, Morze Czerwone

Dawno, dawno temu, byłam przekonana, że nurkowanie zarezerwowane jest dla wybrańców. Komandosów albo Jamesa Bonda. Szczęśliwie odkryłam jak bardzo się mylę! Do dziś pamiętam moje pierwsze nurkowanie w Tajlandii i zachwyt podwodnym światem – jakbym przeniosła się na inną galaktykę! Bo też podwodny świat to istny kosmos niezwykłego życia.

Nurkowanie to super przygoda!

Nurkowanie to super przygoda!

I do dziś pamiętam te wzruszenie, które poczułam gdy z trzymając synka za rękę wypłynęłam z nim na morze pełne kolorowych ryb. Wspólne dzielenie pasji – nie ma większej radości! Choć jak chłopaki mieli jakieś 7 lat to strzelili focha, że czemu nie pozwalamy im nurkować głębiej, przecież oni mogą zejść nawet na 100 metrów! Cóż, młodość ma swe prawa 😀

W zeszłym roku udało się nam całą rodziną wyjechać do bazy Nautica w Sharm el-Sheikh, gdzie moi synowie szkoleni przez Gosię Machnio zrobili kurs nurkowy (relacja TUTAJ). Teraz możemy eksplorować podwodne światy razem!

W lipcu jedziemy całą rodziną na safari nurkowe z Nautica. To niezwykłe doświadczenie, bo bliżej wody (i zejść pod nią!) już się nie da! Jeśli nie masz jeszcze kursu nurkowego – możesz zrobić go w Polsce i dokończyć na wyjeździe!

CZAS i MIEJSCE: 9-16.07.2022, Fury Shoals (Morze Czerwone)
Szczegółowy program TUTAJ.

Prosto z pokładu - pod wodę!

Prosto z pokładu – pod wodę!

Może popłyniecie z nami? Zapowiada się piękna przygoda!

Życie jest za krótkie, by odkładać marzenia w nieskończoność, zaś ostatnia pandemia dobitnie pokazała, że czasem nie mamy wpływu na swe plany. Jeśli zatem safari nurkowe (i rodzinna przygoda!) były na waszej „bucket lit” – dołączcie do nas!

Dalsze informacje o tym safari w NAUTICA
safari@nautica.pl
tel. 12 626 00 36 wew. 12, 797 025 117


Pamiętajcie by powiedzieć, że jesteście od Anki AfrykAnki, abyśmy trafili na tę samą łódź 🙂

Fury Shoals

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział kim jestem 🙂
Dziennikarką, fotografką, pilotką wypraw i animatorką kultury. Czyli kobietą pracującą, co żadnej pracy się nie boi 😀 Zodaikalny lew, urodzona optymistka, piegi i rude włosy. W podróżowaniu najbardziej lubię nieprzewidywalność, a na safari spotkania ze zwierzakami (choć jak słoń zjada drzewo nad moim namiotem to lubię to ciut mniej). Prowadzę bloga AfrykAnka.pl i współprowadzę stronę TravelNamibia.pl.


(c) AfrykAnka.pl

Może Cię zainteresuje...

Zostaw komentarz